DOLAR
32,8209
EURO
35,6686
ALTIN
2.540,84
BIST
11.089,53
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Parçalı Bulutlu
31°C
İstanbul
31°C
Parçalı Bulutlu
Çarşamba Az Bulutlu
30°C
Perşembe Az Bulutlu
28°C
Cuma Az Bulutlu
28°C
Cumartesi Parçalı Bulutlu
31°C
Reklam

2022 DÜNYA KUPASI GRUPLAR VE MAÇ SAATLERİ

2022 DÜNYA KUPASI GRUPLAR VE MAÇ SAATLERİ

Bu yıl Katar’da düzenlenecek olan Dünya Kupası’nın başlaması ülkemiz katılmasa bile sporseverler tarafından bekleniyor. Milyarlarca kişi tarafından izlenmesi beklenen turnuvada 32 takım kupayı kazanmak için ter dökecek. 20 Kasım’da başlayacak ve 1 ay sürecek Dünya Kupası’nın fikstürü belli oldu. İşte Dünya Kupası maç takvimi ve grupların hangi takımlardan  oluşacağı şu şekildedir …

2022 DÜNYA KUPASI  HANGİ KANALDA?

Katar’da düzenlenecek 2022 Dünya Kupası ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

2022 DÜNYA KUPASI GRUPLAR VE MAÇ SAATLERİ

2022 DÜNYA KUPASI NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

2022 Dünya Kupası grup maçları, 20 Kasım tarihinde başlayacak, 18 Aralık tarihinde sona erecek. Turnuvanın yarı final maçları 13-14 Aralık tarihlerinde oynanacak. Turnuvanın finali ise 18 Aralık Pazar günü TSİ  Türkiye saati ile ) 18.00’da gerçekleştirilecek.

DÜNYA KUPASI GRUPLAR ŞU ŞEKİLDE OLUŞMAKTADIR

A Grubu: Katar, Hollanda, Senegal, Ekvador

B Grubu: İngiltere, ABD, İran, İskoçya/Galler/Ukrayna

C Grubu: Arjantin, Meksika, Polonya, Suudi Arabistan

D Grubu: Fransa, Danimarka, Tunus, Peru/Avustralya/Birleşik Arap Emirlikleri

E Grubu: İspanya, Almanya, Japonya, Kosta Rika/Yeni Zelanda

F Grubu: Belçika, Hırvatistan, Fas, Kanada

G Grubu: Brezilya, İsviçre, Sırbistan, Kamerun

H Grubu: Portekiz, Uruguay, Güney Kore, Gana

2022 DÜNYA KUPASI GRUPLAR VE MAÇ SAATLERİ

DÜNYA KUPASI FİKSTÜR VE MAÇ SAATLERİ

20 Kasım Pazar

19.00: Katar – Ekvador (A Grubu)

21 Kasım Pazartesi

16.00: İngiltere – İran (B Grubu)

19.00: Senegal – Hollanda (A Grubu)

22.00: ABD – Galler (B Grubu)

22 Kasım Salı

13.00: Arjantin – Suudi Arabistan (C Grubu)

16.00: Danimarka – Tunus (D Grubu)

19.00: Meksika – Polonya (C Grubu)

22.00: Fransa – Avustralya (D Grubu)

23 Kasım Çarşamba

13.00: FasHırvatistan (F Grubu)

16.00: Almanya – Japonya (E Grubu)

19.00: İspanya – Kosta Rika (E Grubu)

22.00: Belçika – Kanada (F Grubu)

24 Kasım Perşembe

13.00: İsviçre – Kamerun (G Grubu)

16.00: Uruguay – Güney Kore (H Grubu)

19.00: Portekiz – Gana (H Grubu)

22.00: Brezilya – Sırbistan (H Grubu)

25 Kasım Cuma

13.00: Galler – İran (B Grubu)

16.00: Katar – Senegal (A Grubu)

19.00: Hollanda – Ekvador (A Grubu)

22.00: İngiltere – ABD (B Grubu)

2022 DÜNYA KUPASI GRUPLAR VE MAÇ SAATLERİ

26 Kasım Cumartesi

13.00: Tunus – Avustralya (D Grubu)

16.00: Polonya – Suudi Arabistan (C Grubu)

19.00: Fransa – Danimarka (D Grubu)

22.00: Arjantin – Meksika (C Grubu)

27 Kasım Pazar

13.00: Japonya – Kosta Rika (E Grubu)

16.00: Belçika – Fas (F Grubu)

19.00: Hırvatistan – Kanada (F Grubu)

22.00: İspanya – Almanya (E Grubu)

28 Kasım Pazartesi

13.00: Kamerun – Sırbistan (G Grubu)

16.00: Güney Kore – Gana (H Grubu)

19.00: Brezilya – İsviçre (G Grubu)

22.00: Portekiz – Uruguay (H Grubu)

29 Kasım Salı

18.00: Ekvador – Senegal (A Grubu)

18.00: Hollanda – Katar (A Grubu)

22.00: İran – ABD (B Grubu)

22.00: Galler – İngiltere (B Grubu)

30 Kasım Çarşamba

18.00: Tunus – Fransa (D Grubu)

18.00: Avustralya – Danimarka (D Grubu)

22.00: Polonya – Arjantin (C Grubu)

22.00: Suudi Arabistan – Meksika (C Grubu)

1 Aralık Perşembe

18.00: Hırvatistan – Belçika (F Grubu)

18.00: Kanada – Fas (F Grubu)

22.00: Japonya – İspanya (E Grubu)

22.00: Kosta Rika – Almanya (E Grubu)

2 Aralık Cuma

18.00: Güney Kore – Portekiz (H Grubu)

18.00: Gana – Uruguay (H Grubu)

22.00: Sırbistan – İsviçre (G Grubu)

22.00: Kamerun – Brezilya (G Grubu)

Yorumlar